شقق هدى مون ليت

Belangrijkste voorzieningen

  • 105 m²

Locatie

    Genesteld op 5 minuten lopen van Alaqarya Mall, biedt 2-slaapkamer شقق هدى مون ليت Al-Kharj snelle toegang tot tal van toeristische attracties in de buurt. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zaken of vrije tijd.

    Dit 2-badkamer appartement ligt binnen 4 km afstand van Prince Sattam bin Abdul Aziz University en binnen 2 km afstand van Ayun AlSeih. Te voet bent u binnen 20 minuten in het centrum van Al-Kharj. شقق هدى مون ليت van 105 m² is op 10 minuten rijden van Kharj water tower genesteld.

    Het appartement heeft een woonkamer met airconditioning en een wasmachine voor optimaal comfort.

    Deze accommodatie biedt een kitchenette.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 15:00
    Uitchecken: van 12:00 tot 14:00
    Licentienummer50004256

    Kameropties bij شقق هدى مون ليت Al-Kharj

    Het appartement heeft een woonkamer met airconditioning en een wasmachine voor optimaal comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    شقق هدى مون ليت Al-Kharj Buitenkant foto شقق هدى مون ليت Al-Kharj Buitenkant foto شقق هدى مون ليت Al-Kharj Buitenkant foto شقق هدى مون ليت Al-Kharj Buitenkant foto شقق هدى مون ليت Al-Kharj Buitenkant foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 105 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij شقق هدى مون ليت Al-Kharj

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van شقق هدى مون ليت Al-Kharj

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van شقق هدى مون ليت?
      De grootte van شقق هدى مون ليت is 105 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    شقق هدى مون ليت Al-Kharj